MARIA NILA Galvos odos masažuoklis – Scalp Brush

9.90 

  • Nušveičia galvos odą
  • Pašalina plaukų priežiūros priemonių likučius
  • Padeda sumažinti įtampą
  • Gerina kraujotaką
  • Galima naudoti tiek ant drėgnų, tiek ant sausų plaukų

Neturime

Štai, ko trūko jūsų plaukų priežiūros rutinoje! Šis galvos masažuoklis skirtas pagerinti jūsų galvos odos būklę ir plaukams suteikti pačias geriausias sąlygas augti. Be to, maloniai atpalaiduoja. Naudokite kartu su šampūnu ir mėgaukitės efektyvia ir atpalaiduojančia plaukų plovimo patirtimi. Galvos masažuoklis yra daugiafunkcis įrankis tiek jūsų, tiek jūsų galvos odos gerovei.  Plaukų priežiūros rutiną papildžius galvos masažu švelniai nušveisite galvos odą, efektyviai pašalinsite plaukų priežiūros priemonių likučius ir lengvai paskirstykite produktą ant galvos odos ir plaukų. Švari galvos oda ir gera kraujotaka taip pat svarbios sąlygos natūralių plaukų augimui palaikyti. Masažuodami galvos odą padėsite savo organizmui išskirti oksitociną – hormoną, kuris padeda sumažinti pulsą, kraujospūdį ir streso hormonus. Palyginti su tradiciniu plaukų šepečiu, galvos odos šepetys sukurtas švelniai masažuoti galvos odą, o ne iššukuoti plaukus.

Papildoma informacija

NAUDOJIMAS

Naudokite ant sausų plaukų arba duše su mėgstamu Maria Nila šampūnu produktui ant galvos odos užtepti ir paskirstyti. Taip pat galima naudoti su Head & Hair Heal ir Booster kaukėmis produktams į galvos odą įmasažuoti. Užpilkite produkto tiesiai ant masažuoklio. Pradėkite nuo pakaušio – sukamaisiais judesiais masažuokite galvos odą ir paskirstykite produktą per visą plaukų ilgį šukuodami žemyn. Masažuodami galvos odą padėsite savo organizmui išskirti oksitociną – hormoną, kuris padeda sumažinti pulsą, kraujospūdį ir streso hormonus. Palyginti su tradiciniu plaukų šepečiu, galvos odos šepetys sukurtas švelniai masažuoti galvos odą, o ne iššukuoti plaukus.

SUDĖTIS

Galvos masažuoklis pagamintas iš perdirbto plastiko su kviečių šiaudų augaliniu pluoštu. Masažuoklio dantukai pagaminti iš silikono.

MARIA NILA  Galvos odos masažuoklis – Scalp Brush

MARIA NILA Galvos odos masažuoklis – Scalp Brush