Divalta grožio studija

Dieninis express makiažas

lengvas dieninis makiažas
Lengvas dieninis makiažas
Express makiažas
Lengvas makiažas dienai
Kainoraštis

DIENINIO (EXPRESS) MAKIAŽO KAINOS DIVALTA GROŽIO SALONE:

Pastaba: kainos gali kisti

  • Su makiažo meistre 50 min, Nuo 50€
  • Su antakių, blakstienų ir makiažo meistre 1 val, Nuo 40€
  • Su permanento meistre 1 val, Nuo 50€

Jei nemėgstate ryškių ir sunkių makiažų, dieninis makiažas – puikus pasirinkimas. Šis makiažo tipas yra lengvas ir atrodo itin natūraliai, tačiau subtiliai pabrėžia jūsų gražiausius veido bruožus. Ieškote profesionalių makiažo meistrų Vilniuje, kurie sukurs tobulą įvaizdį? Grožio salonas „Divalta” gali jums pasiūlyti profesionalias dieninio makiažo paslaugas gera kaina!

Lengvas dieninis makiažas

Dieninis makiažas – kas tai? Pirmiausiai derėtų pasakyti, kad kartais dieninis makiažas vadinamas tiesiog express makiažu, o dar tiksliau – dieniniu express makiažu. Žodis express nurodo, kad šis makiažo tipas yra atliekamas gana greitai, dažniausiai valandą arba iki valandos laiko. Taigi, jei norite lengvo ir kasdienio makiažo, kuris netrunka ilgai, rinkitės dieninį makiažą.

Dieninį makiažą, kaip rodo pavadinimas, galima daryti kasdien, tiek einant į darbą, tiek papietauti su draugais ar antra puse. Jis tinka prie kiekvienos šukuosenos ir aprangos. Dieninio express makiažo tikslas yra suteikti veidui gaivumo, žvalumo ir pabrėžti gražiausius bruožus – lūpas, akis ir skruostikaulius. Dieniniam makiažui reikia naudoti švelnų pagrindą, atitinkantį jūsų odos tipą ir spalvą.

Kitaip tariant, dieninis makiažas yra švelnus ir natūralus makiažas, kuris tinka įvairiomis progomis. Jo pagrindinis tikslas yra paryškinti veido bruožus, o ne radikaliai pakeisti įvaizdį. Kadangi šis makiažo tipas yra lengvas ir neapsunkinantis, jis yra universalus, tinka visoms moterims – su dieniniu makiažu gražus įvaizdis garantuotas. Dieniniam express makiažui atlikti paprastai naudojamos šviesios ir pastelinės spalvos.

Kuo skiriasi dieninis ir vakarinis makiažas?

Ar jums kilo klausimas, kuo skiriasi dieninis ir vakarinis makiažas? Pagrindinis skirtumas yra tai, kad dieninis makiažas yra lengvas ir švelnus, tinkantis kasdienai, o vakarinis – sunkus ir prabangus, skirtas prabangioms šventėms ir vakarėliams. Tiesa, tai nereiškia, kad su dieniniu makiažu negalite eiti į šventę, bet ypatingai progai gali praversti vakarinis makiažas, nes jis yra ryškesnis ir ištaigingesnis.

Vis dėlto, suprasti dieninio ir vakarinio makiažo skirtumus yra labai svarbu, nes tai gali nulemti jūsų įvaizdį. Štai, kaip galima apibūdinti šiuos du makiažo tipus:

  • Dieninis makiažas yra atliekamas dienos metu. Tai reiškia, kad šis makiažas yra skirtas paryškinti bruožus ir paslėpti trūkumus. Kasdienis makiažas pirmiausia turėtų pasižymėti minimalizmu. Stipriai paryškintos akys, antakiai ir intensyvi lūpų spalva daugeliu atvejų gali būti tiesiog netinkamas sprendimas kasdienai;
  • Vakarinis makiažas puikiai tiks vakare, kai reikia pabrėžti tai, ką matote natūralioje šviesoje dieną. Atminkite, kad nenatūrali šviesa blankina makiažą, todėl kartais tiesiog reikia ryškesnių ir intensyvesnių spalvų. Taip pat nuotraukose makiažas visada atrodo ne toks ryškus.

Dieninio makiažo eiga

Tiksli dieninio makiažo eiga priklauso nuo makiažo meistro, jūsų norų ir lūkesčių, bet paprastai jam atlikti naudojamos priemonės gali būti makiažo pagrindas, akių šešėliai, blakstienų tušas, akių pieštukas ir kita. Taip pat gali būti naudojamas lūpų blizgis, skaistalai ir antakių gelis arba pieštukas.

Atliekant dieninį makiažą, įprastai pirmiausiai yra tepamas makiažo pagrindas, kuris suvienodina odą ir paslepia nelygumus. Toliau gali būti naudojamos įvairios priemonės – akių šešėliai, akių pieštukas, lūpų blizgis, skaistalai ir kita. Galiausiai, jį galima užfiksuoti su purškiamu makiažo fiksatoriumi, kad išlaikytų ilgiau.

Registruokitės internetu

Reikia profesionalaus, dieninio ir lengvo makiažo? Rinkitės mūsų paslaugas, nes grožio salonas „Divalta” yra pasiruošęs jums pasiūlyti aukščiausio lygio makiažą gera kaina Vilniuje! Džiaugiamės pranešdami, kad jūsų patogumui registruotis vizitui galite internetu, Treatwell platformoje.