Divalta grožio studija

Ozono terapija plaukams

Kainoraštis

OZONO TERAPIJOS PLAUKAMS KAINOS DIVALTA GROŽIO SALONE:

Pastaba: Kainos gali kisti

1 val 30 min, Nuo 45€

Ar žinote, kas yra ozono terapija plaukams? Tai procedūra, kuri gali paskatinti plaukų augimą ir padėti kovoti su slinkimu, retėjimu ir lūžinėjimu. Domina ozono terapija plaukams gera kaina Vilniuje? Kviečiame apsilankyti grožio salone „Divalta”!

Ozono terapija plaukams Vilniuje

Ozonas yra dujos, sudarytos iš trijų deguonies atomų (O3), natūraliai nedideliais kiekiais (pėdsakais) randama viršutiniuose atmosferos sluoksniuose (stratosferoje). Jis apsaugo gyvybę Žemėje nuo Saulės ultravioletinės (UV) spinduliuotės. Taip pat ozonas naudojamas sveikatos tikslais įvairiose terapijose.

Ozono terapija plaukams yra galvos odos ir plaukų procedūra, kurios metu plaukai prisotinami ozonu. Jos efektyvumas yra plačiai pripažintas visame pasaulyje. Ozonas yra naudingas plaukams, nes stiprina jų folikulus, padeda kovoti su plaukų slinkimu, lūžinėjimu, pleiskanomis, apsaugo nuo laisvųjų radikalų. Ozonas skatina peptonų – nepilnutinės baltymų hidrolizės produktų – susidarymą, o peptonai sukuria apsauginį sluoksnį ant kiekvienos plauko sruogos. Taip pat naudinga žinoti, kas procedūra tinka tiek vyrams, tiek moterims.

Ozono terapija gali būti taikoma įvairiais būdais ir įvairiomis problemoms spręsti, tradiciškai per kraują, tačiau naujausi tyrimai rodo, kad ir išorinis ozono naudojimas yra toks pats efektyvus. Grožio salonuose ozono terapija plaukams paprastai atliekama naudojant ozonuotas priemones, tokias kaip ozonuotas šampūnas, ozono ampulės ir ozonuotas vanduo. Tiesa, pats ozonas nėra ilgai išliekantis, todėl rekomenduojama procedūrą atlikti reguliariai ir naudoti kitas plaukus stiprinančias priemones, pavyzdžiui, argano aliejų.

Emmediciotto terapija

Ozono terapija plaukams dar kartais vadinama emmediciotto terapija. Emmediciotto yra kompanija, kuri kuria ozono ampules plaukams. Šis inovatyvus produktas, sukurtas po daugybės tyrimų, grąžina plaukams blizgesį, elastingumą ir sveiką išvaizdą. Tai yra efektyvi sistema su regeneruojančiu liftingo efektu, tinkanti visų tipų plaukams.

Atsiliepimai apie ozono procedūrą

Reikia pabrėžti, kad ozono terapija padeda spręsti ne tik dažniausias plaukų problemas, tokias kaip lūžinėjimas, bet ir gydyti kitas rimtesnes problemas, tokias kaip psoriazė, seborėjinis dermatitas, plikimas ir alopecija. Be to, procedūra suteikia plaukams apimties ir tankumo, atkuria plaukus, padaro juos paklusnesnius ir pašalina išsišakojusių galiukų problemą. Terapija tinka ir dažytiems plaukams, nes peptonai stiprina plaukų jungtis ir apsaugo spalvą, ji ilgiau išlieka, o plaukai įgauna blizgesio. Todėl atsiliepimai rodo, kad moterys ir merginos yra patenkintos ozono terapija.

Ozono terapijos plaukams kaina

Ozono terapijos plaukams kaina gali labai skirtis. Tai priklauso nuo salono, priemonių, plaukų ilgio ir panašiai. Mūsų grožio salone „Divalta” ji yra nuo 45 eur, bet dėl tikslios kainos prašome susisiekti.

Registruokitės internetu

Kviečiame ozono procedūrai registruotis ir internetu, per Treatwell platformą. Registracija internetu – tai greitas ir patikimas būdas rezervuoti laiką vizitui. Čia galite rasti ir klientų atsiliepimus bei išsirinkti sau tinkamą saloną.