Divalta grožio studija

Airtouch dažymas

airtouch plauku dazymo technika
Airtouch plaukų dažymas Vilniuje
Plaukų dažymas Airtouch Divalta grožio salone
airtouch plauku dazymas Vilniuje
Airtouch ir Balayage technikos
Airtouch dažymas, atliko meistrė Sonata
Airtouch technika
Airtouch ir Balayage technikų maišymas
Plauku dazymas Airtouch technika Vilniuje
Lengvas Airtouch dažymas
Kainoraštis

AIRTOUCH DAŽYMO KAINOS DIVALTA GROŽIO SALONE:

Pastaba: kainos gali kisti

 • Trumpi plaukai. Plaukų stilistė-ekspertė 4 val, Nuo 260€
 • Vidutinio ilgio plaukai. Plaukų stilistė-ekspertė 5 val, Nuo 350€
 • Ilgi plaukai. Plaukų stilistė-ekspertė 6 val 30 min, Nuo 380€
 • Trumpi plaukai. Plaukų stilistė-meistrė 4 val, Nuo 180€
 • Vidutinio ilgio plaukai. Plaukų stilistė-meistrė 5 val, Nuo 250€
 • Ilgi plaukai. Plaukų stilistė-meistrė 6 val 30 min, Nuo 320€
 • Trumpi plaukai. Plaukų stilistė  4 val, Nuo 130€
 • Vidutinio ilgio plaukai. Plaukų stilistė 5 val, Nuo 190€
 • Ilgi plaukai. Plaukų stilistė 6 val 30 min, Nuo 250€

Jeigu ieškote stulbinančiai atrodančio subtilaus būdo pašviesinti plaukus, AirTouch technika yra puikus pasirinkimas. Tai itin natūraliai atrodantis plaukų dažymas, kuris tinka įvairiems plaukams. Ieškote, kur profesionaliai atliekamas AirTouch plaukų dažymas Vilniuje? Kreipkitės į Divalta grožio specialistus ir mes jums padėsime pasiekti geriausio rezultato!

AirTouch plaukų dažymas: kas tai?

AirTouch dažymas – tai pats švelniausias, natūraliausiai atrodantis ir mažiausiai kenksmingas būdas pašviesinti plaukus. Ji išsiskiria tuo, kad šio dažymo metu naudojamas ne tik teptukas, bet ir plaukų džiovintuvas. Plaukų stilistas, paimdamas po vieną plaukų sruogą, iš pradžių su plaukų džiovintuvu nupučia mažus ir silpnus plaukučius. Tai, kas lieka – storesni ir ilgesni plaukai – yra nudažoma teptuku. Būtent todėl plaukų spalvos itin natūraliai susilieja tarpusavyje ir sukuria subtilumo efektą.

AirTouch dažymo technika yra švelni lyg oro prisilietimas, iš to ir kilo jos pavadinimas. Jeigu šis dažymas yra atliktas teisingai, beveik neįmanoma pamatyti perėjimo nuo tamsaus į šviesų, skirtingai nei atliekant Balayage ar Ombre dažymus. Dar vienas skirtumas – AirTouch dažyme plaukai pradedami dažyti beveik nuo šaknų. Ši technika atsirado Rusijoje, jos išradėjas yra Vladimir Sarbashev. Netrukus šis dažymas išpopuliarėjo visame pasaulyje.

ArTouch technika trumpiems ir ilgiems plaukams

Daugumą klienčių džiugina tai, kad AirTouch dažymą galima atlikti ir trumpiems, ir vidutinio ilgio, ir ilgiems plaukams – jis visada atrodo puikiai. Tačiau, prieš dažant plaukus šia technika, reikia žinoti, kad tai gali užtrukti 4 arba daugiau valandų priklausomai nuo plaukų ilgio. Todėl AirTouch technika yra laikoma labai kruopštus ir reikalaujantis daug atidumo šviesinimo būdas.

Palyginus su dažymu sruogelėmis, tai yra daug saugesnis būdas. Dažant sruogelėmis, reikia atidžiai atskirti jau dažytus plaukus nuo nedažytų, nes tepant dažus ant jau dažytų sruogų, galima jas nudeginti. To išvengti ne visada pavyksta, tačiau su AirTouch dažymo technika atskirti plaukus yra lengviau. Plaukų džiovintuvas savaime nupučia plonesnius dažytus plaukus, todėl nudažomos vis naujos sruogos.

Kodėl verta pasirinkti AirTouch plaukų dažymo techniką?

Ieškote madingo ir stilingo plaukų dažymo būdo? Verta pagalvoti apie AirTouch, nes:

 • Tai saugesnė technika jūsų natūraliems plaukams. Skirtingai nuo tradicinio dažymo sruogelėmis metodo, kuris gali sukelti plaukų lūžinėjimą ir pažeisti juos, AirTouch dažymas buvo išrastas siekiant saugiai pašviesinti plaukus kuo mažiau jiems pakenkiant. Todėl AirTouch techniką gali drąsiai rinktis ir tos, kurių plaukai niekada nedažyti;
 • Su AirTouch nereikia dažnų vizitų grožio salone. Nemėgstate, o gal neturite laiko dažnai lankytis grožio salonuose? Su AirTouch dažymu galima išvengti dažnų vizitų – plaukai puikiai atrodo net ir nuaugę. Taigi, nors šio dažymo kaina gali būti didelė, o pats dažymas ilgai užtrukti, ilgalaikėje perspektyvoje tai atsiperka;
 • AirTouch dažyme lengva parinkti norimą ryškumą. Visi žinome, kad, dažant sruogelėmis, ne visada išeina parinkti norimą ryškumą. Tačiau su AirTouch tai padaryti itin lengva. Norite mažiau pašviesintų plaukų? Naudokite didesnę plaukų džiovintuvo srovę ir nupūskite daugiau plaukų. O, jei norite ryškiau, atvirkščiai – nudažykite daugiau plaukų;
 • AirTouch dažymas šiuo metu labai madingas. Kas iš mūsų nenori atrodyti madingai ir stilingai? Pasirinkusios AirTouch dažymą, sukursite savo svajonių įvaizdį.

DIVALTA grožio salono paslaugos Vilniuje

DIVALTA grožio salonas, kuris yra įsikūręs Vilniuje, teikia įvairias grožio paslaugas. Tarp jų – ir AirTouch dažymas, kurį mūsų profesionalai atlieka itin kruopščiai ir atsižvelgdami į kiekvieno kliento plaukų struktūrą. Todėl kviečiame registruotis vizitui internetu!