Divalta grožio studija

Antakių laminavimas

Antakių laminavimas Vilniuje
Antakių laminavimas Divalta
Antakių laminavimas Vilniuje
Antakių laminavimas prieš ir po
Antakių laminavimas Divalta grožio salone
Antakių laminavimo procedūra VIlniuje
Kainoraštis

ANTAKIŲ LAMINAVIMO KAINOS DIVALTA GROŽIO SALONE:

Pastaba: kainos gali kisti

  • Be antakių dažymo ir korekcijos. Antakių, blakstienų ir makiažo meistrė 1val,  Nuo 35€
  • Su antakių dažymu ir korekcija (ELAN, BRONSUN, STAGECOLOR dažais). Antakių, blakstienų ir makiažo meistrė 1 val 30 min. Nuo 45€

Jeigu turite nepaklusnius antakius, antakių laminavimas yra puiki išeitis norint juos suformuoti ir ištiesinti. Tai yra gana nauja ir inovatyvi grožio procedūra, kurios rezultatai džiugina iki dviejų mėnesių. Grožio salone „Divalta” Vilniuje mūsų profesionalai siūlo atlikti kokybišką antakių laminavimą, kuris padės atskleisti jūsų geriausius bruožus!

Kas yra antakių laminavimas ir kiek jis laikosi?

Antakių priežiūra yra būtina kiekvienai, kuri nori turėti gražius ir sveikus antakius. Nors antakių laminavimo procedūra jau kuris laikas populiarėja pasaulyje, vis dar dažnai visuomenėje kyla klausimas, kas tai. Trumpai tariant, antakių laminavimas yra neskausminga grožio procedūra, kurios metu antakiams suteikiama forma ir plaukeliai sušukuojami viena kryptimi. Tam naudojamos įvairios antakių formavimo priemonės, todėl rezultatas yra pusiau ilgalaikis. Kiek laikosi laminavimas, priklauso ir nuo individualaus žmogaus organizmo, bet tradiciškai tai yra šešių savaičių laikotarpis.

Kaip atliekama ši procedūra? Kiekviename grožio salone antakių laminavimo eiga gali šiek tiek skirtis. Nepaisant to, bet kokiu atveju turėtų būti atliekami keli veiksmai: pirmuoju etapu turi būti tepamas antakių plaukelius pakeliantis kremas, antruoju – fiksatorius, kuris išlaiko juos norima kryptimi, o trečiuoju – įvairios maitinančios priemonės, kurios neleidžia antakiams išsausėti, pavyzdžiui, kondicionierius. Kartu gali būti atliekama antakių korekcija ir dažymas.

Antakių laminavimas itin tinka toms, kurių antakių plaukeliai stori, tvirti ir nepaklusnūs. Taip pat toms, kurių antakiai linkę riestis ir garbanotis, nes procedūros metu plaukeliai ištiesinami. Be to, dar vienas antakių laminavimo privalumas yra tai, kad antakiai atrodo vešlesni, užpildomi visi tušti tarpeliai. Todėl tai tinka tuo atveju, kai plaukeliai yra reti arba retėja. Retėjimą gali lemti netinkama mityba, amžius ir genetika.

Antakių laminavimas vs. mikrobleidingas

Kartais antakių laminavimas vadinamas alternatyva mikrobleidingui, kuris dar vadinamas antakių permanentiniu makiažu. Nors rezultatas gali būti panašus, tarp šių dviejų procedūrų yra esminių skirtumų. Pirma, laminavimas yra neinvazinė procedūra, kurios metu nenaudojamos adatos. Jo metu antakiai gali būti net nedažomi, skirtingai nei mikrobleidingo procedūros metu , kuomet į odą ivedamas pigmentas ir daroma pusiau ilgalaikė tatuiruotė. Todėl antakių laminavimo efektas yra daug natūralesnis.

Antra, skiriasi laikymo trukmė. Antakių laminavimo rezultatai išlieka apie du mėnesius, o mikrobleidingo – apie aštuoniolika, o kai kuriais atvejais – iki trejų metų. Abi šio technikos suteikia pilnų ir vešlių antakių efektą, tačiau laminuojant antakius dėmesys sutelkiamas į natūralius plaukelius. Skirtingai, mikrobleidingas daromas ant odos, todėl puikiai tinka toms, kurių antakiai itin ploni ir neryškus. Be to, mikrobleidingas, kaip pusiau ilgalaikės tatuiruotės darymo technika, yra brangesnis nei antakių laminavimas, kaina dažnai būna aukštesnė ir dėl to, kad mikrobleidinge naudojamos brangesnės priemonės.

Antakių laminavimas Vilniuje

Ieškote, kur profesionaliai ir kokybiškai atliekamas antakių laminavimas Vilniuje? Atvykite į mūsų grožio studija „Divalta”, kurioje dirba tik profesionalūs ir savo darbą išmanantys meistrai. Atliksime jums natūraliai atrodantį ir ilgai išliekantį antakių laminavimą naudojant aukščiausios kokybės priemones.

Grožio salone „Divalta” siūloma ir daugiau paslaugų, tokių kaip plaukų dažymas, kirpimas, depiliacija, masažai ir kita. Čia dėmesys skiriamas individualiems kliento norams, todėl rezultatai visada džiugina.