Divalta grožio studija

OLAPLEX procedūra plaukams

Kainoraštis

OLAPLEX PROCEDŪROS KAINOS DIVALTA GROŽIO SALONE:

Pastaba: kainos gali kisti

  • Trumpi plaukai 1 val 15 min Nuo 35€
  • Vidutinio ilgio plaukai 1 val 30 min Nuo 45€
  • Ilgi plaukai 1 val 45 min Nuo 55€

Jeigu jūsų plaukai yra stipriai pažeisti dažymo, jums pravers Olaplex procedūra. Ši procedūra efektyviai atkuria plaukuose esančias disulfidines jungtis, todėl rezultatas – sveiki, švytintys ir paklusnūs plaukai. Jai atlikti naudojamos Olaplex produktai, kurie yra pripažinti visame pasaulyje. Domina Olaplex procedūra plaukams gera kaina Vilniuje? Kviečiame apsilankyti grožio salone „Divalta”, kuriame dirba profesionalūs plaukų meistrai!

Olaplex plaukų procedūra

Visi, kurie domisi inovatyviais plaukų priežiūros metodais, tikriausiai yra girdėję apie Olaplex priemones, o kai kurie galbūt jas jau išbandė. Olaplex prekės ženklo produktai plaukams – tai aukščiausios klasės plaukų priežiūros priemonės, kurias efektyviai įsiskverbia į plauko vidų ir atstato jo struktūrą. Olaplex procedūra yra skirta itin pažeistiems dažymo plaukams, bet ja gali mėgautis visos. Pagrindiniai jos privalumai:

  • Apsaugo plaukus nuo dažymo sukeltos žalos. Procedūra tinka dažymo pažeistiems plaukams, taip pat ji veikia kaip prevencinė priemonė prieš dažymo sukeltą žalą;
  • Stiprina plaukus iš vidaus, atkuria disulfidines jungtis. Turinčioms silpnus plaukus, verta išbandyti šią procedūrą, nes ji gali padėti sustiprinti plaukus;
  • Padaro plaukus paklusnesniais, spindinčiais ir švelniais. Tai ypač patinka besiveliančių, garbanotų, besipučiančių plaukų savininkėms;
  • Apsaugo nuo žalingų saulės UV spindulių. Jeigu plaukai pažeisti saulės, rinkitės Olaplex procedūrą.

Olaplex priemones galite įsigyti ir naudoti patys, todėl gali kilti klausimas, kuo skiriasi procedūra salone ir namuose. Visas skirtumas slypi profesionalume – Olaplex plaukų procedūra, atliekama salone, yra kur kas intensyvesnė. Profesionalių salono meistrų pagalba priemonės prasiskverbia į plaukus dar giliau, todėl gaunate maksimalų rezultatą. Žinoma, tai nereiškia, kad namuose atliekamos procedūros nepadeda – jos puikiai papildo salone atliekamas procedūras.

Naudojami Olaplex produktai

Kaip ir minėjome, daugelį Olaplex priemonių galite įsigyti ir naudoti patys. Reguliarus Olaplex naudojimas, ypač, jeigu jis derinamas su vizitais salone, atneša gerų rezultatų jūsų plaukams. Prieš naudodami Olaplex priemones, būtinai perskaitykite instrukcijas.

Tačiau yra dvi Olaplex priemonės, kurios yra naudojamos tik grožio salonuose. Tai yra Olaplex no 1 ir Olaplex no 2. Jos turi itin koncentruotas formules, kurios yra labai efektyvios, bet joms naudoti reikia profesionalų pagalbos.

Atsiliepimai apie procedūrą

Atsiliepimai apie Olaplex priemones ir procedūrą yra itin geri visame pasaulyje, todėl grožio salonai, matydami augantį poreikį, paprastai siūlo atlikti šią terapiją. Pastebima, kad daugelis merginų ir moterų džiaugiasi švelniais ir sveikais plaukais po kelių mėnesių. Geriausia tai, kad rezultatai išlieka kurį laiką. Taigi, kviečiame išbandyti Olaplex procedūrą!

Procedūrą atliekame Vilniuje

Grožio salonas „Divalta” yra įsikūręs Vilniuje. Procedūros trukmė ir kaina gali skirtis priklausomai nuo plaukų ilgio.

Registracija internetu arba telefonu

Norite užsiregistruoti vizitui? Tai galite padaryti telefonu arba internetu. Registracija internetu vyksta per Treatwell platformą. Arba skambinkite numeriu: (8-5) 275 31 11 / mob (8-611) 10296