Divalta grožio studija

Antakių dažymas

antakiu dazymas Vilniuje
antakiu dazymas salone Vilniuje DIVALTA
antakiu dazymas elan dazais
Antakių korekcija ir dažymas Refectocil dažais
antakiu dazymas pries ir po
Antakių dažymas ir korekcija Henna dažais
antakiu dazymo procedura
Antakių dažymas ELAN, BRONSUN, STAGECOLOR dažais
Kainoraštis

ANTAKIŲ DAŽYMO KAINOS DIVALTA GROŽIO SALONE:

Pastaba: kainos gali kisti

  • Antakių dažymas (REFECTOCIL dažais) 20 min, Nuo 10€
  • Antakių dažymas (ELAN, BRONSUN, STAGECOLOR dažais) 30 min, Nuo 15€

Daugeliui iš mūsų antakių korekcija ir dažymas – tai būtina grožio procedūra, nes antakiai yra labai matomas veido bružas. Gražūs ir tvarkingi antakiai gali netgi pakeisti veido proporcijas ir paryškinti jo formą. Ieškote, kur atliekamas profesionalus antakių dažymas Vilniuje? Grožio salone „Divalta” siūlome pakoreguoti antakius gera kaina!

Antakių dažymas Vilniuje

Antakių dažymas – tai neinvazinė procedūra, kurios metu paryškinama ir pakoreguojama esama antakių forma bei nudažomi plonesni ir šviesesni plaukeliai. Šią procedūrą dažnai renkasi šviesių bruožų merginos ir moterys, tačiau ji tinka ir tamsiaplaukėms. Po antakių dažymo antakiai tampa ryškesni, labiau apibrėžti ir gyvesni. Yra keli antakių dažymo būdai, pavyzdžiui, šešėlinis antakių dažymas.

Antakių korekcija ir dažymas yra puikus būdas koreguoti retus ir išblukusius antakius, nes procedūros metu išryškinami plaukeliai, kurių paprastai nematyti, ir išpešami tie, kurie yra nereikalingi. Korekcijai gali būti naudojamos įvairios priemonės: vaškas, siūlas arba pincetas (pastaroji yra populiariausia), o dažymui – specialiai antakiams skirti pusiau ilgalaikiai dažai, pavyzdžiui, antakių dažai ELAN ir REFECTOCIL. Antakiai taip pat gali būti dažomi augaliniais, pavyzdžiui, HENNA dažais, tačiau labai svarbu suprasti, kad dažymas cheminiais dažais nėra tinkamas, nes gali pažeisti pačius antakius.

Yra daugybė veiksnių, dėl kurių natūralūs antakiai ilgainiui gali išblukti arba išretėti, vienas iš jų – amžius. Laikui bėgant folikulai linkę gaminti plonesnius plaukus arba gali visiškai nustoti gaminti. Tai vyksta dėl senėjimo, aplinkos pokyčių ir hormonų lygio svyravimų, įskaitant menopauzę. Taip pat retesnių antakių augimą gali lemti maistinių medžiagų trūkumas, skydliaukės problemos ar autoimuninės ligos. Be to, antakiai, kaip ir plaukai ant galvos, gali būti iš prigimties ploni.

Procedūra atliekama su REFECTOCIL, ELAN, BRONSUN arba STAGECOLOR dažais

Labai svarbu, kad antakiai būtų dažomi su profesionaliais dažais. Mūsų grožio salone „Divalta” antakių dažymas Vilniuje atliekamas su REFECTOCIL, ELAN, BRONSUN arba STAGECOLOR dažais.

Antakių dažai REFECTOCIL yra pasaulyje pirmaujančio prekės ženklo dažai, kurių rezultatai yra pripažinti ir džiugina jau daugiau nei 60 metų. Jų yra 8 skirtingų atspalvių. Ant odos dažai išsilaiko 5-7 dienas, o ant plaukelių – iki 6 savaičių. Šie dažani yra veganiški ir draugiški gyvūnams.

Antakių dažai ELAN yra inovatyvus TM ELAN profesionalios linijos sukurtas produktas ir vienas iš išskirtinių antakių dažymo sistemos SMART BROW TINTING SYSTEM komponentų. Atspalvį galima maišyti tik su oksiduojančia emulsija 3% SMART BROW TINTING SYSTEM. Dažai ant odos išlieka iki 14 dienų, o ant plaukų – iki 4 savaičių. Tai pirmieji antakių dažai su neutraliu pH, kurie apsaugo plaukus nuo žalos ir užkerta kelią odos sausėjimui.

Antakių dažymas BRONSUN dažais turi panašų efektą kaip ir dažymas HENNA dažais, tačiau BRONSUN yra geliniai dažai. Labai pigmentuoti dažai tonuoja ir plaukus, ir odą, bei suteikia intensyvų rezultatą, kuris ant odos išsilaiko iki 7 dienų, o ant plaukų – iki 7 savaičių. Formulė be amoniako garantuoja švelnų poveikį plaukų struktūrai.

Antakių dažymas STAGECOLOR dažais išlieka iki 6 savaičių, o puikiai nudažomi ne tik plaukeliai, bet ir oda. Dažniausiai naudojamos spalvos yra šviesiai ruda, tamsiai ruda ir pilka. Antakiai dažymo metu turi būti neriebaluoti ir sausi.

Antakių dažymo kaina

Antakių dažymo kaina gali varijuoti priklausomai nuo dažų ir grožio salono. Mūsų grožio salone „Divalta” antakių dažymas kainuoja nuo 10 eur. 20 minučių procedūros su REFECTOCIL dažais kaina 10 eur, o 30 minučių procedūros su ELAN, BRONSUN, STAGECOLOR dažais – 15 eur.