Divalta grožio studija

Permanentinis lūpų makiažas

Permanentinis lūpų makiažas
Lūpų mikropigmentacija, ilgalaikis makiažas
Švelnus lūpų permanentas
Lūpų mikropigmentacija akvarelės technika
Lūpų permanentinis makiažas prieš ir po
Lūpų mikropigmentacija
Ilgalaikis lūpų makiažas Divalta
Lūpų permanentas, natūralus
LŪPOS sena tatuažo padengimas
Permanentinis lūpų makiažas
Kainoraštis

Permanentinio lūpų makiažo, mikropigmentacijos kainos mūsų salone: 

Pastaba: kainos gali kisti

 • LŪPOS Pilnas tušavimas, kaina Nuo 180€, procedūros trukmė: 3val.
 • LŪPOS Akvarelės technika, kaina Nuo 180€, procedūros trukmė: 3val.
 • LŪPOS sena tatuažo padengimas, kaina Nuo 180€, procedūros trukmė: 3val.

Jeigu ieškote būdo visuomet išlaikyti savo lūpas ryškias kaip ka tik padažytas, lūpų permanentinis makiažas – kaip tik jums. Tai inovatyvus, neinvazinis, santykinai greitas ir paprastas makiažas, kuris suteikia lūpoms spalvos ir išryškina jas. Domina kokybiškas lūpų permanentas gera kaina? Apsilankykite grožio studijoje „Divalta” Vilniuje!

Lūpų permanentas, mikropigmentacija

Lūpų permanentas, kitaip dar vadinamas lūpų mikropigmentacija, yra ilgalaikė lūpų makiažo forma. Tai kosmetinės tatuiruotės forma, kurios metu PMU pigmentai įterpiami į paviršinius odos sluoksnius. Taip sukuriama makiažo iliuzija ir nereikia tepti lūpų dažų ar bet kokio produkto, kurį įprastai naudojate.

Nors lūpų permanentas yra atliekamas darant tatuiruotę, tai iš tikrųjų nėra visam gyvenimui. Taip, tai ilgalaikis lūpų makiažas, bet su laiku jo neliks. Pigmentai suformuluoti taip, kad laikui bėgant – iki 4-5 metų – išblunka, ir galiausiai tampa nematomi. Žinoma, nebent juos atnaujinsite, tai yra, pasidarysite naują lūpų permanentą.

Šis lūpų ilgalaikis makiažas gali netgi labai pakeisti lūpų išvaizdą – pavyzdžiui, juo gali būti pasiekiamas 3D efektas, viskas priklauso nuo pasirinktos technikos. Priklausomai nuo spalvų sodrumo ir kliento pageidaujamo efekto, taškai išdėstomi skirtingomis konfigūracijomis. Tai leidžia meistrams sukurti skirtingus stilius. Lūpų permanentas visada atliekamas per mažiausiai 2 seansus, nes ne visas pigmentas, įterptas į odą, išlieka gijimo metu. O ir pats gijimas yra individualus.

Ilgalaikio lūpų makiažo technikos

Jau minėjome, kad lūpų mikropigmentacija gali būti atliekama skirtingomis technikomis. Žinoma, technikų yra nemažai, bet iš esmės jas galima suskirstyti į keturias technikas, o kai kurios technikos turi dar savitų technikų. Šios pagrindinės keturios technikos yra:

 • Permanentinis lūpų apvadas. Permanentinis lūpų apvadas nėra pilnas lūpų permanentas, tačiau jis suteikia gražią formą jūsų lūpoms. Todėl šias lūpas galite dažyti lūpų dažais, jeigu norite ryškesnio efekto. Permanentinis lūpų apvadas gali būti pirmas žingsnis link pilno permanento. Šia technika gali būti ryškinamas tik lūpų kontūras arba einama šiek tiek link lūpų centro. Pastaruoju atveju efektas panašus į Ombre techniką;
 • Permanentinis lūpų skaistinimas (angl. lip blush). Ši lūpų mikropigmentacija yra subtili ir natūrali lūpų permanento technika, kuri tuo pačiu yra ir pats populiariausias stilius. Tai technika, kuri sulieja spalvą su didesniu ar mažesniu neskaidrumu, priklausomai nuo to, ko norite. Permanentinis lūpų skaistinimas apima visas lūpas, o akvarelinė technika yra priskiriama lupu skaistinimui;
 • Pilnas lūpų permanentas. Pilnas lūpų permanentas yra pati ryškiausia permanento technika. Ja pilnai uždažomos lūpos ir atliekamas lūpų kontūras, todėl lūpos atrodo kaip ką  tik padažytos lūpų dažais. Dažniausiai prireikia 3-4 seansų, kad būtų pasiekiamas toks efektas;
 • Tamsių lūpų neutralizavimas. Galiausiai, permanentinis lūpų makiažas gali būti naudojamas siekiant neutralizuoti tamsų, melsvai violetinį atspalvį, kurį kai kurių žmonių lūpos natūraliai turi. Pridėjus šiltų atspalvių pigmentus, tamsumas panaikinamas, o klientas gali pasirinkti, kokio atspalvio pigmentus naudoti.

 

Akvarelinė lūpų permanento technika

Šiek tiek užsiminėme apie akvarelinę techniką. Taigi, akvarelinė technika yra permanentinio lūpų skaistinimo versija, suteikianti lūpų blizgesio efektą, o ne matinio lūpdažio išvaizdą. Ryškiausias skirtumas tarp šio tipo pusiau permanentinio makiažo ir tradicinių lūpų permanento yra tai, kad pasiekiamas efektas yra dar švelnesnis. Akvarelinėje technikoje nėra lūpų kontūravimo, nes siekiama, kad lūpos būtų natūraliai „išplaukusios” ir neapibrėžtos. Technikos pavadinimas kilo nuo piešimo akvarele

Ombre technika

Ombre efektas yra labai gerai žinomas grožio industrijoje. Nuo plaukų dažymo iki lūpū permanento – Ombre technika visur yra populiari. Kalbant apie lūpų permanentą, Ombre yra permanentinio skaistinimo technika, kai labiausiai labiausiai pigmentu prisotinima lūpų kraštai o spalva palaipsniui tampa skaidresnė link centro. Ombre efektas suteikia lūpoms apimties, todėl galutinis rezultatas – vizualiai putlesnės lūpos.

Ką reikia žinoti prieš lūpų pigmentaciją?

Po procedūros lūpos gali šiek tiek patinti, todėl geriausia vizitą planuoti prieš savaitgalį arba laisvas dienas, kuomet būsite namie.  Be to, labai svarbu prieš procedūrą lūpas sudrėkinti, nes lūpos, kurioms netrūksta drėgmės, geriau pasisavina pigmentą. Taip pat:

 • Nevartokite aspirino ir ibuprofeno 48 valandas prieš procedūrą;
 • Prieš procedūrą negalima nevartoti alkoholio ar kofeino;
 • Nutraukite kremų su retinoidais vartojimą prieš procedūrą (dvi savaites prieš ir po);
 • Pasitarkite su gydytoju,jei esate linkusi į pūslelinę.

Ką reikia žinoti po lūpų mikropigmentacijos?

Po procedūros taip pat reikalinga tam tikra priežiūra. Iškart po procedūros lūpos bus sausos, bet po 4 valandų jas reikia pradėti drėkinti. Labai svarbu jas išlaikyti drėgnas visą gijimo laikotarpį. Taip pat iš karto po procedūros negalima bučiuotis ir trinti lūpų, o gerti tik per šiaudelį.

Paslauga atliekama Vilniuje, grožio salone DIVALTA

Ieškote, kur atliekamas lūpų permanentas Vilniuje gera kaina? Apsilankykite pas mus, nes čia dirba savo darbą išmanantys specialistai. Padėsime pasiekti tobulą efektą!