Divalta grožio studija
Plaukų garbanojimas
Plaukų garbanojimas
Plaukų galų garbanojimas
Plaukų bangavimas
Vidutinio ilgio plaukų garbanojimas
Plaukų garbanojimas nuotakoms
Vidutinio ilgio plaukų garbanojimas
Ilgų plaukų garbanojimas ir dažymas
Ilgų plaukų garbanojimas
Lengvas trumpų plaukų garbanojimas
Plaukų garbanojimas Divalta
Trumpų plaukų garbanojimas
Plaukų dažymas ir garbanojimas
Garbanos VIlniuje
Kainoraštis

PLAUKŲ GARBANOJIMO IR BANGAVIMO KAINOS DIVALTA GROŽIO SALONE:

 • Dėl kainos teirautis telefonu: Tel: (8-5) 275 31 11 / mob (8-611) 10296

Plaukų garbanojimas

Tiesių plaukų savininkėms plaukų garbanojimas gali būti puikus būdas moterims ir merginoms pakeisti savo išvaizdą ir pasiruošti šventėms, renginiams, fotosesijoms. Juk garbanos iš tiesų padeda sukurti vizualiai didesnę plaukų apimtį! Domina profesionalus plaukų garbanojimas Vilniuje gera kaina? Apsilankykite grožio salone „Divalta”, kuriame dirba savo srities profesionalai.

Plaukų garbanojimas – tai metodas tiesiems plaukams sukurti laikinas garbanas arba lengvas bangas. Tam gali būti naudojami įvairūs įrankiai ir prietaisai, pavyzdžiui, plaukų garbanojimo žnyplės ir tiesintuvai. Naudojamas prietaisas priklauso nuo to, kokio dydžio garbanų norite. Galima skirti šių dydžių garbanas:

 • Stambios, paplūdimio stiliaus garbanos;
 • Vidutinio dydžio garbanos, bangos;
 • Smulkios garbanos.

Sugarbanoti, ypač smulkiomis garbanomis, plaukai sutrumpėja, todėl svarbu apsvarstyti, kokio ilgio plaukų norite. Jeigu pasirinksite lengvas garbanas, plaukai sutrumpės mažiau nei pasirinkus smulkias garbanas.

Prieš garbanojant plaukus, ant sruogų dažnai yra tepamos įvairios plaukų priežiūros priemonės, kad garbanos išsilaikytų ilgiau. Tiesa, svarbu pabrėžti, kad garbanų išsilaikymo laikas labai priklauso nuo individualios plauko struktūros, išorinių veiksnių (oro sąlygų ir panašiai) ir plaukų ilgio. Trumpų plaukų garbanojimas gali išlikti ilgiau nei ilgų, nes ilgos sruogos tempia plaukus žemyn ir garbanos greičiau išsileidžia.

Tiesa, reikia paminėti, kad egzistuoja ir cheminis plaukų garbanojimas, kurio rezultatai išlieka kelis mėnesius arba net pusę metų. Šiuolaikinis cheminis garbanojimas nėra toks kenksmingas plaukams kaip sovietmečiu darytas cheminis garbanojimas. Kaip jis atliekamas? Ant išplautų, suktukais susuktų plaukų pilama speciali cheminė priemonė, kuri paveikia plauko struktūrą. Jų būna labai įvairių, todėl galima išgauti ir lengvas, ir smulkesnes garbanas.

Mūsų grožio salone „Divalta” siūlomas tiek lengvas plaukų bangavimas, tiek intensyvesnis plaukų garbanojimas. Dėl kainos teiraukitės telefonu.

Lengvas plaukų bangavimas

Lengvas plaukų bangavimas – tai plaukų garbanojimo metodas, kurio metu sukuriamos lengvos bangos. Jis gali būti atliekamas tiesintuvu. Tiesa, nors toks plaukų garbanojimas su tiesintuvu gali būti puikus sprendimas, lengvos bangos yra lengviau veikiamos oro sąlygų ir gali greičiau išsileisti.Vis dėlto, tai labai populiari šukuosena įvairioms šventėms.

Įvairioms progoms ir šventėms

Juk kartais taip norisi pasikeisti! Todėl ypatingoms progoms tiesių plaukų savininkės dažnai renkasi plaukų garbanojimą. Plaukų garbanojimas grožio salone tinka net ir toms, kurių plaukai sunkiau laiko garbanojimą, nes jame naudojamos profesionalios priemonės ir įrankiai leidžia formuoti ilgalaikes garbanas. Mūsų plaukų garbanojimas tinka, jeigu norite pasipuošti:

 • Įvairioms šventėms: gimtadieniams, krikštynoms ir kita;
 • Renginiams: diplomų įteikimui ir kita;
 • Fotosesijoms;
 • Vestuvėms.

Vestuvėms

Plaukų garbanojimas ir lengvas plaukų bangavimas yra labai populiarios šukuosenos vestuvėms. Dažnai nuotakos nori, kad jų plaukai būtų profesionaliai formuojami gražiomis garbanomis, todėl kreipiasi į grožio salonus.

Plaukų garbanojimui naudojamos priemonės

Plaukų garbanojimui paprastai yra naudojamos įvairios priemonės. Jos padeda ilgiau išlaikyti garbanas ir gražiau jas formuoti. Šios priemonės gali būti:

 • Plaukų kremai. Plaukų kremus naudoja ir garbanotų plaukų savininkės, nes jie padeda lengviau formuoti garbanas;
 • Plaukų putos. Tai paprastai lengvesnės tekstūros priemonė, tepama ant sruogos;
 • Plaukų lakas. Padeda užfiksuoti suformuotas garbanas.

Jeigu garbanojate plaukus namuose, visada naudokite purškiklį, kuris apsaugo plaukus nuo karščio. Šiluma ne tik išsausina plaukus, bet ir gali sugriauti vidinės plaukų struktūros vientisumą ir netgi išblukinti plaukų spalvą.

Registruokitės internetu

Registracija internetu per Treatwell platformą – tai puikus ir greitas būdas suplanuoti vizitą „Divaltoje” Vilniuje! Kviečiame pasinaudoti šiomis paslaugomis.

Leave a comment