Divalta grožio studija

Blakstienų procedūros

Blakstienų laminavimas

Pofesionalus blakstienų laminavimas

Blakstienų priauginimas

Blakstienų priauginimas

Blakstienų dažymo procedūra

Blakstienų dažymo procedūra

DIVALTA grožio salone atliekame blakstienų laminavimą, blakstienų dažymą bei blakstienų priauginimą. Patikėkie savo akių makiažą mūsų profesionalioms meistrėms ir mėgaukitės nuostabiu žvilgsniu.

Ne veltui sakoma, kad akys – mūsų sielos veidrodis, todėl tinkama paakių odos ir blakstienų priežiūra yra labai svarbu norint jas išryškinti. Blakstienoms išryškinti ir pagražinti galima naudoti akių tušą arba rinktis įvairias blakstienų procedūras. Domina profesionalios blakstienų procedūros Vilniuje gera kaina? Apsilankykite grožio salone „Divalta” ir džiaukitės tobulomis blakstienomis!

Blakstienų procedūros „Divalta” grožio salone

Pasaulyje yra daugybė grožio procedūrų. Blakstienų procedūros – tai veido procedūros, kurios išryškina ir pagražina blakstienas, o ryškios blakstienos savo ruožtu pagražina akis. Šių procedūrų pagalba moterys ir merginos, kurios turi trumpas ir blankias blakstienas, gali džiaugtis ilgomis ir ryškiomis blakstienomis. Blakstienų procedūros skiriamos į tris tipus, o visus juos siūlo grožio salonas „Divalta”. Jie yra:

  • Blakstienų laminavimas;
  • Blakstienų priauginimas;
  • Blakstienų dažymas.

Renkantis blakstienų procedūrą, reikia atsižvelgti į tai, kokios yra jūsų natūralios blakstienos, akių forma bei norimas rezultatas. Taip pat visada galite paklausti profesionalių meistrų patarimo, atsiliepimai apie procedūros irgi gali būti naudingi.

Blakstienų laminavimas

Blakstienų laminavimas – tai blakstienų procedūra, kurios metu yra pakeliamos ir išryškinamos jūsų natūralios blakstienos. Ši procedūra jų neprailgina, nenudažo ir nesutanina – tai yra pusiau ilgalaikis blakstienų rietimas, kuris duoda itin natūralius rezultatus. Blakstienų laminavimą siūlome rinktis toms, kurios turi bent 4mm blakstienas, nenori papildomo blakstienų apimties, o tik paryškinti ir užriesti turimas blakstienas. Renkantis laminavimo procedūrą, jums nereikia dažnai lankytis grožio salone, nes rezultatai išlieka nuo keturių iki šešių savaičių.

Blakstienų dažymas

Blakstienų dažymas – tai blakstienų procedūra, kurios metu teptuku yra padažomos jūsų natūralios blakstienos. Tai ypač naudinga šviesių ar blankių blakstienų savininkėms. Ši procedūra yra itin greita, dažniausiai trunka iki 15 minučių. Blakstienų dažymą siūlome rinktis toms, kurios nori greitai paryškinti savo natūralias blakstienas, kad jų nereikėtų nuolat dažyti blakstienų tušu. Dažymas išlieka nuo trijų iki keturių savaičių.

Blakstienų priauginimas

Blakstienų priauginimas – tai pusiau ilgalaikė blakstienų prailginimo procedūra, kurios metu prie jūsų natūralių blakstienų priauginamos dirbtinės blakstienos. Jos atsargiai klijuojamos po vieną (paprastai 80-140 vienai akiai) naudojant specialiai sukurtus, pusiau ilgalaikius klijus, kurie nedirgina ir nepažeidžia natūralių blakstienų. Dirbtinė blakstiena tepama tik ant esamos blakstienos, o ne ant odos. Procesas trunka nuo vienos iki dviejų valandų, priklausomai nuo pageidaujamos apimties.

Blakstienų priauginimą siūlome rinktis toms, kurios nori suteikti blakstienoms papildomos apimties, tankumo, ilgio ir ryškumo. Rezultatai išlieka iki šešių savaičių. Mūsų grožio salone „Divalta” siūlomas įvairių tipų blakstienų priauginimas: volume, klasikinis, 3D, 6D.

Procedūros atliekamos Vilniuje

Mūsų grožio salonas „Divalta” yra įsikūręs Vilniuje. Jame atliekamos profesionalios blakstienų procedūros gera kaina. Registruotis vizitui galite telefonu arba internetu per Treatwell platformą.