Divalta grožio studija

Balayage dažymas

Dažymas Balayage
Balayage plaukų dažymas
Balayage plaukų dažymas Divalta grožio salone
Balayage technika Asta Valentaitė
Plaukų dažymas Vilniuje Balayage technika
Plaukų dažymas Balayage, atliko meistrė Sonata
Kainoraštis

BALAYAGE DAŽYMO KAINOS DIVALTA GROŽIO SALONE:

Pastaba: kainos gali kisti

  • Trumpi plaukai. Plaukų stilistė-ekspertė 4 val, Nuo 260€
  • Vidutinio ilgio plaukai. Plaukų stilistė-ekspertė 5 val, Nuo 350€
  • Ilgi plaukai. Plaukų stilistė-ekspertė 6 val 30 min, Nuo 380€
  • Trumpi plaukai. Plaukų stilistė-meistrė 4 val, Nuo 180€
  • Vidutinio ilgio plaukai. Plaukų stilistė-meistrė 5 val, Nuo 250€
  • Ilgi plaukai. Plaukų stilistė-meistrė 6 val 30 min, Nuo 320€
  • Trumpi plaukai. Plaukų stilistė  4 val, Nuo 130€
  • Vidutinio ilgio plaukai. Plaukų stilistė 5 val, Nuo 190€
  • Ilgi plaukai. Plaukų stilistė 6 val 30 min, Nuo 250€

Jeigu ieškote modernesnio ir subtilesnio šviesinimo būdo nei dažymas sruogelėmis, Balayage technika yra kaip tik jums. Su šiuo dažymu plaukai atrodo natūraliai, tačiau išgaunamas gana ryškus ir subtilus šviesinimo efektas. Ieškote, kur profesionaliai atliekamas Balayage plaukų dažymas Vilniuje? Rinkitės Divalta grožio salono paslaugas!

Balayage plaukų dažymas

Ko gero, visos merginos ir moterys yra girdėjusios apie pasaulyje itin populiarų Balayage dažymą. Žodis Balayage, tariamas „baa – lee – ahge“, yra kilęs iš prancūziško žodžio „balayer“, reiškiančio šluoti. Tai terminas, nurodantis spalvos panaudojimo būdą, o ne pačią spalvą – nors daugumai Balayage dažymas siejasi su pašviesinimu, šią techniką galima naudoti įvairioms spalvoms. Visa esmė yra tame, kaip tepami dažai – lengvais potėpiais plaukų stilistas juos tepa teptuku ant atskirų sruogų, taip išgaudamas laipsnišką ir natūralų efektą.

Rezultate Balayage technika dažyti plaukai atrodo natūraliau ir subtiliau nei paprastos sruogelės. Tradicinės sruogelės yra dažomos nuo šaknų iki galiukų naudojant foliją, todėl gali atrodyti nenatūraliai ir labai ryškiai. Tačiau, renkantis Balayage, nereikia bijoti, kad efektas bus nepastebimas – nors šioje technikoje spalvos yra suliejamos, vis tiek matomas gana ryškus kontrastas. Žinoma, tai priklauso nuo to, kokia spalva yra dažomi plaukai. Spalvų suliejimo efektas yra išgaunamas naudojant lengvus potėpius, kurie primena šlavimą.

Balayage dažymo technika yra dažnai painiojama su Ombre. Tačiau tai nėra tas pats. Dažniausiai ant plaukų, dažytų Ombre technika, galima matyti gana aiškią perėjimo iš tamsaus į šviesų liniją, kuri yra beveik nepastebima Balayage dažyme. Be to, Balayage dažymas naudoja mažiau dažų, todėl nėra toks ryškus kaip Ombre – pastaruoju atveju plaukų galiukai yra visiškai šviesūs. Dar vienas skirtumas – Ombre yra dažomas nuo maždaug plaukų vidurio linijos, tuo tarpu Balayage – maždaug 5 cm nuo šaknų.

Balayage technika trumpiems ir ilgiems plaukams

Balayage dažymas tinka tiek trumpiems, tiek vidutinio ilgio, tiek ilgiems plaukams. Tiesa, nuo plaukų ilgio priklauso tiek kaina, tiek dažymo laikas. Iš esmės, dažnu atveju Balayage technika neužima tiek daug laiko, kaip, pavyzdžiui, AirTouch, bet kėdėje teks praleisti ilgiau laiko nei dažant Ombre metodu.

Ar galima Balayage dažymą atlikti patiems? Visas plaukų dažymas namuose yra vengtinas ir nerekomenduojamas, o ypač tokiai technikai kaip Balayage. Ji tik atrodo lengva ir nereikalaujanti pastangų, bet iš tikrųjų reikalauja tikslumo ir žinių. Be to, joje paprastai nenaudojama folija (nors galima panaudoti kelis folijos lakštus, kad spalva taptų ryškesne), todėl dažytos sruogos gali lengvai ištepti kitus plaukus.

Kodėl Balayage dažymas yra toks populiarus?

Šiais laikais Balayage yra itin populiarus dažymas. Štai kelios priežastys kodėl:

•  Balayage dažyti plaukai nereikalauja dažnų apsilankymų grožio salone. Tokios technikos kaip dažymas sruogelėmis dažnai reikalauja dažnų vizitų pas plaukų stilistą. Balayage nėra dažomas nuo pat šaknų, todėl galite lankytis grožio salone rečiau;
•  Balayage dažymas yra optimalus pasirinkimas norint pašviesinti plaukus. Jei norite subtiliai ir natūraliai pašviesinti plaukus per gana trumpą laiką, rinkitės Balayage – rezultatas visada atitinka lūkesčius;
•  Balayage dažymą lengva pritaikyti pagal jūsų norus. Kita priežastis yra tai, kad Balayage dažymą galima koreguoti. Tai reiškia, kad profesionalus plaukų stilistas parinks jums tinkamas spalvas ir atspalvius bei paskirstys sruogas tolygiai pagal jūsų veidą.

DIVALTA paslaugos Vilniuje

Jeigu ieškote profesionalaus grožio salono Vilniuje, kuriame atliekami Balayage dažymai, rinkitės DIVALTA – mūsų profesionalai visada siūlo stulbinančius rezultatus! Mes įsiklausome į jūsų norus ir išpildome lūkesčius.