Divalta grožio studija

Galvos odos pilingas

Kainoraštis

Galvos odos pilingo kainos DIVALTA grožio salone:

Pastaba: kainos gali kisti

  • KERASTASE FUSIO-SCRUB pylingas galvos odai ir plaukams NUO 25-35eur

Galvos odos sveikatai palaikyti gali padėti galvos odos pilingas – procedūra, kurios metu yra pašalinami visi susikaupę nešvarumai. Pilingas galvos odai gali būti atliekamas visų tipų plaukams, o ypač tai naudinga riebiai ir pleiskanotai galvos odai. Domina galvos odos pilingas gera kaina Vilniuje? Registruokitės vizitui grožio salone „Divalta”!

Galvos pilingo procedūra – galvos odos šveitimas

Ar jus kankina greitai besiriebaluojantys plaukai ir pleiskanos? Jums gali padėti galvos pilingo procedūra. Tai galvos odos šveitimas, kuris efektyviai pašalina plaukų priežiūros priemonių sankaupas ir kitus nešvarumus. Lygiai taip pat kaip ir ant kūno, ant galvos gali susikaupti negyvų odos ląstelių ir kitų nešvarumų, todėl galvos odos šveitimas neturėtų būti pamirštas. Jeigu jūsų plaukai praradę gyvybę, blankūs, o galvos oda greitai riebaluojasi, tai ženklas, kad reikia pilingo.

Kodėl ši procedūra yra svarbi?

Galvos odai reikia ypatingos priežiūros ir dėmesio, nes tai yra pagrindinis gražių plaukų atspirties taškas. Švari, gaivi galvos oda skatina gerą kraujo apykaitą, todėl plaukų sruogos yra gyvybingos ir sveikai atrodančios. Galvos pilingas ne tik švelniai pašalina negyvas odos ląsteles aplink plaukų folikulą, bet ir skatina folikulų augimą ir padeda spręsti tiek jautrios, tiek riebios niežtinčios galvos odos problemą. Galvos odos jautrumą gali sukelti atšiaurių produktų naudojimas, aplinkos veiksniai, karšti įrankiai ir plaukų priežiūros priemonių kaupimasis. Štai, kokių privalumų turi galvos odos šveitimas:

  • Pašalina plaukų priežiūros produktų sankaupas, dėl kurių gali riebaluotis plaukai;
  • Stimuliuoja plaukų folikulus, o tai gali paskatinti plaukų augimą;
  • Padeda atsikratyti pleiskanų ir spręsti niežtinčios galvos odos problemą;
  • Pašalina aplinkos toksinus.

Jūsų galvos oda po procedūros

Po galvos odos pilingo galite mėgautis švaria galvos oda. Reguliariai atliekamas galvos odos pilingas padeda atsikratyti pleiskanų. Be to, naudingiems ingredientams, esantiems šampūnuose, lengviau įsiskverbti į galvos odą. Kadangi tai stimuliuoja kraujotaką, plaukai gali greičiau augti.

Galvos odos pilingą galite atlikti ir namuose. Įvairiose prekybos vietose siūloma odos galvos šveitiklių, kurie tinka namų sąlygų naudojimui. Kuo skiriasi grožio salone atliekamas pilingas nuo namuose atliekamo pilingo? Grožio salone atliekamas galvos pilingas gali būti dar veiksmingesnis, nes plaukų stilistai tolygiai nušveičia visą galvą.

Atsiliepimai apie galvos pilingą

Atsiliepimai rodo, kad galvos odos pilingas yra itin naudingas daugeliui žmonių. Kai kurie pastebi, kad jų galvos oda yra mažiau riebi, plaukai ne taip greitai riebaluojasi. Dar kitiems tai padeda atsikratyti pleiskanų ir spręsti kitas galvos odos problemas. Retų plaukų savininkams tai gali paskatinti plaukų augimą.

Galvos odos šveitimas Vilniuje, grožio salone „Divalta”

Mūsų grožio salone „Divalta” Vilniuje atliekamas profesionalus pilingas galvos odai gera kaina. Kviečiame išbandyti šią procedūrą jau dabar, registruotis galite ir internetu per Treatwell platformą.