Divalta grožio studija

Vetuvinis nuotakos makiažas

Jaunosios makiažas
Proginis nuotakos makiažas
Nuotakos makiažas Divalta grožio salone
Lengvas jaunosios makiažas
Kainoraštis

NUOTAKOS MAKIAŽAS DIVALTA GROŽIO SALONE:

Pastaba: kainos gali kisti

  • Su makiažo meistre 1 val 45 min, Nuo 80 €
  • Su antakių, blakstienų ir makiažo meistre, Nuo 80 €

Vestuvės yra viena iš gražiausių ir ypatingiausių švenčių, todėl nuotakos įvaizdis – vestuvinė suknelė, vestuvinė šukuosena ir vestuvinis makiažas – yra bene svarbiausia dalis kiekvienai merginai ar moteriai. Juk visos norime šią svarbią dieną atrodyti stulbinančiai ir ypatingai, todėl natūralu, kad viską kruopščiai planuojame ir atidžiai renkamės. Domina profesionalus vestuvinis makiažas Vilniuje gera kaina? Grožio salonas „Divalta” siūlo profesionalias vestuvinio makiažo paslaugas pas savo darbą išmanančius meistrus!

Bandomasis nuotakos makiažas

Kuo ypatingas nuotakos makiažas? Pirmiausiai dėl to, kad jis yra skirtas jūsų ypatingai progai – vestuvių dienai. Todėl daugelis būsimų nuotakų renkasi išbandyti šį makiažą dar prieš vestuves – bandomasis nuotakos makiažas yra išties protingas sprendimas norint išvengti netikėtumų. Užtikrinkite, kad jūsų vestuvinis makiažas foto albumuose ir vaizdo įrašuose atrodys nuostabiai!

Antra, makiažas nuotakai paprastai yra daug įmantresnis nei dieninis ar vakarinis makiažas. Atliekant nuotakos makiažą, makiažo eiga yra daug sudėtingesnė, į ją įtraukta daugiau žingsnių, užtikrinančių, kad makiažas išsilaikytų visą dieną ir atrodytų gerai. Turint omenyje tai, kad į jaunuosius visą dieną bus nukreiptas fotoaparatas, vestuvinis makiažas turi būti ryškus ir išraiškingas, nes nuotraukose paprastai jis nebūna toks ryškus kaip realybėje.

Įprastai nuotakos makiažui atlikti gali būti naudojama ryškūs akių šešėliai, pudra, ryškūs lūpų dažai ir priklijuojamos blakstienos. Priklijuojamos blakstienos suteikia akims ryškumo, todėl akys nuotraukose atrodo ryškesnės. Vestuvinis makiažas yra ilgas procesas, kuris gali užtrukti net iki dviejų valandų.

Makiažas nuotakai pagal veido formą, bruožus

kaip žinia, makiažas yra naudojamas norint išryškinti gražiausius bruožus ir paslėpti trūkumus. Norint pasiekti geriausio rezultato, makiažas nuotakai turi būti atliekamas atsižvelgiant ir į veido formą, ir į bruožus. Štai, kokie vestuvinio makiažo stiliai tinka skirtingoms veido formoms:

  • Jeigu turite širdelės formos veidą, tepkite skaistalus nuo skruosto vidurio link ausų ir plaukų. Suapvalinti antakiai gali padėti sušvelninti veidą, o dažydami akis darykite švelnias ir subtilias linijas. Paryškinkite lūpas, kad atkreiptumėte dėmesį nuo stiprių skruostikaulių link lūpų. Rekomenduojamos švelnios/skaidrios rožinės arba raudonos spalvos;
  • Jeigu turite apvalų veidą, patariame kontūruoti aplink visą jo perimetrą su bronziniais skaistalais. Taip pat išryškinkite skruostikaulius. Aukšti, išlenkti antakiai gali padėti pailginti veidą o akims itin tinka ryškus makiažas, pavyzdžiui, dūminės akys;
  • Jeigu turite kvadratinį veidą, jums itin tinka švelnūs bronziniai arba rožiniai skaistalai, tepami nuo skruostikaulių aukštyn nuo smilkinių. Tai gali padėti sušvelninti veido kampuotumą ir bruožus. Kalbant apie lūpas, naudokite lūpų pieštuką ir rinkitės švelnius kūno spalvos ar rožinius lūpų dažus. Stori antakiai su švelniu lanku atkreips dėmesį į akis, kurias tinka paryškinti storu blakstienų tušo sluoksniu ir švelniais akių šešėliais;
  • Jeigu turite ovalų veidą, jums tinka tepti skaistalus nuo smilkinių link veido centro, švelniai perbraukiant skruostikaulius. Prieš tepant lūpų blizgį arba lūpų dažus, galima lūpas apibrėžti lūpų pieštuku. Švelniai išlenkti antakiai gali padėti išryškinti veido bruožus ir suteikti žvalumo. Akims paryškinti tinka dviejų spalvų akių šešėliai, vieni tamsesni ir ryškesni, kiti – pasteliniai ir šviesūs.

Bendras nuotakos įvaizdis

Žinoma, vestuvinis makiažas yra tik viena nuotakos įvaizdžio dalis,, bet ji gali sukurti tam tikrą nuotaiką. Kitos svarbios dedamosios – suknelė ir šukuosena. Idealiu atveju viskas turi tarpusavyje derėti, kuriant bendrą harmoniją.

Tobulas nuotakos makiažas, išskirtinė šukuosena – viskuo gali pasirūpinti mūsų grožio salono specialistai, dirbantys „Divaltoje” Vilniuje!