Divalta grožio studija

Antakių korekcija

Antakių dažymas

Antakių laminavimas

ANTAKIŲ KOREKCIJOS, DAŽYMO, LAMINAVIMO KAINOS MŪSŲ GROŽIO SALONE:

• Antakių korekcija pincetu/vašku: 10 min, kaina 10€
• Antakių dažymas REFECTOCIL dažais: 20 min, kaina 10€
• Antakių dažymas ELAN, BRONSUN, STAGECOLOR dažais:
Su antakių, makiažų ir blakstienų meistre: 40 min, kaina 25€
Su permanento meistre: 50 min, kaina 25€
• Antakių dažymas ir korekcija HENNA dažai: 1 val, kaina 30€
• Antakių laminavimas
Be antakių dažymo ir korekcijos antakių, makiažų ir blakstienų meistre: 1 val, kaina 35€
Su antakių dažymu ir korekcija ELAN, BRONSUN, STAGECOLOR dažais, antakių, makiažų ir blakstienų meistre: 1 val. 30min, kaina 45€

Norite mėgautis tobula antakių forma? Tuomet antakių korekcija – jums tinkamas sprendimas. Ji dažniausiai atliekama vašku arba pincetu, o kartu antakiai gali būti ir dažomi arba laminuojami. Jeigu ieškote, kur Vilniuje profesionaliai daroma antakių korekcija gera kaina, apsilankykite grožio salone „Divalta”!

Antakių korekcija vašku ir pincetu

Antakių korekcija – tai antakių formos koregavimas vašku, pincetu arba kitais metodais. Jos metu yra pašalinami nereikalingi plaukeliai, suvienodinama antakių forma. Korekcija gali būti atliekama pagal poreikį, tai yra, taip dažnai, kaip plaukeliai atauga. Reguliari antakių korekcija yra būtina, jei norite visada palaikyti gražią antakių formą.

Mūsų grožio salono „Divalta” meistrai siūlo atlikti antakių korekciją pincetu arba vašku:

  • Antakių formos koregavimas pincetu yra metodas, kai šiuo įrankiu ištraukiami atskiri plaukeliai. Tai leidžia kuo detaliau ir tiksliau suformuoti antakius ir išgauti norimą formą. Koregavimas pinceto pagalba nekenkia odai, o kadangi kiekvienas plaukas imamas atskirai galima lengvai kontroliuoti procesą. Todėl šį metodą mėgsta tiek grožio salono meistrai, tiek klientai. Tačiau jis gali užimti nemažai laiko;
  • Antakių formos koregavimas vašku yra metodas, kai antakių plaukeliams pašalinti naudojamas įvairių tipų kietas ir minkštas vaškas. Kietasis vaškas pašildomas ir užtepamas ant antakių plaukelių, o tada, kai jis sukietėja, nuplėšiamas. Minkštas vaškas naudojamas su juostelėmis. Antakių koregavimas vaško pagalba gali būti tinkamas metodas žmonėms, kurie turi tankius ir storus antakius, nes greitai ir vienu metu pašalinama daug plaukelių.
  • Vašku koreguoti antakius gali tik profesionalūs meistrai, nes tai padaryti gana sunku, o patį procesą sunkiau kontroliuoti.

Antakių formos sukūrimas pagal veido formą

Skirtingoms veido formoms tinka skirtingos antakių formos. Tai gali nulemti ir kiti veiksniai, pavyzdžiui, smulkaus sudėjimo veidui tinka plonesni antakiai. Ar žinojote, kad tinkama antakių forma gali netgi šiek tiek vizualiai pakeisti veido formą? Štai keletas patarimų formuojant antakius:

  • Trumpą kvadratinį veidą galima pailginti tiesiog pakeliant antakius ir sukuriant antakių linkį;
  • Prailginant antakių kraštus, antakių sritis savo ruožtu atrodys platesnė, todėl žandikaulio linija – proporcingai plonesnė;
  • Dėl pilnesnių antakių visas veidas gali atrodyti mažesnis, o suapvalinus antakius, jis gali atrodyti apvalesnis;
  • Švelnesnių kontūrų antakiai sušvelnina kampuotą veidą;
  • Aštrūs kampai ir linkiai gali suteikti apvaliam veidui kampuotumo, venkite apvalintų antakių, kurie padarys veidą dar apvalesniu;
  • Arčiau centro einantys antakių linkiai gali suteikti veidui ovalios formos.

Mūsų antakių meistrai pasirūpins, kad jūsų antakiai būtų suformuoti pagal jūsų norus ir veido formą.

Antakių korekcija ir dažymas

Antakių koregavimas gali būti atliekamas be dažymo, jeigu jūsų antakiai yra pakankamai ryškūs. Tačiau dažniausiai vienu metu atliekama antakių korekcija ir dažymas, nes ši jungtinė procedūra leidžia pasiekti geriausią rezultatą. Korekcijos metu antakiams suteikiama norima forma, o dažymo – ryškumas ir atspalvis. Beje, su dažais galima pakoreguoti ir antakių formą, užmaskuoti defektus. Svarbu žinoti, kad jų nepatariama dažyti dažniau nei kas tris savaites.

Pinceto arba vaško pagalba galima koreguoti tik tuos antakius, kurie yra pakankamai tankūs. Jeigu turite itin retus ir šviesius antakius, jums gali patikti antakių permanentinis makiažas, kurio pagalba ir suformuosite antakius, ir juos paryškinsite.

Antakių korekcija Vilniuje

Mūsų grožio salone „Divalta” Vilniuje atliekama tiek antakių korekcija, tiek antakių korekcija ir dažymas gera kaina. Profesionalūs meistrai formuoja antakius pagal veido formą, todėl liksite patenkinti rezultatu. Registruotis galite internetu per Treatwell platformą.