Kérastase Genesis Essentials Set Plaukų priežiūros priemonių rinkinys

36.00 

Genesis Discovery Set

Stiprinamasis plaukų priežiūros rinkinys

Plaukams: Visiems tipams

Kam skirta: Plaukų plovimui, Plaukų formavimui

Jei įsigysite šį produktą, gausite 3 taškus kurie verti 3.00 !

Liko 1

Kategorija:

Rinkinį sudaro: Genesis Bain Hydra-Fortifiant Shampoo stiprinamasis plaukų šampūnas silpniems, slinkti linkusiems plaukams, 80 ml + Genesis Fondant Renforcateur stiprinamasis plaukų kondicionierius, 75 ml + Genesis Defense Thermique stiprinamasis purškiklis saugantis plaukus nuo karščio, 50 ml.

 

Genesis Bain Hydra-Fortifiant  stiprinamasis šampūnas, skirtas silpniems plaukams, linkusiems kristi dėl lūžinėjimo. Formulė ideali ploniems ar riebiems plaukams, norint pašalinti riebalus ir taršos daleles iš galvos odos ir skaidulų. Švelnus valymo poveikis ramina ir drėkina plaukus nuo šaknų iki galiukų, palikdamas lengvumo pojūtį.

 

Genesis Fondant Renforcateur kondicionierius skirtas silpniems plaukams linkusiems kristi dėl lūžinėjimo. Formulė, kuri neapsunkina plaukų ir juos stiprina. Maitina plaukus, saugo juos nuo lūžinėjimo, palengvina jų iššukavimą ir didina apimtį. Suteikia plaukams tolygios tekstūros, švelnumo ir žvilgesio.

 

Genesis Defense Thermique nenuplaunamas stiprinamasis purškiklis saugo silpnus plaukus, linkusius kristi dėl lūžinėjimo nuo karščio poveikio (iki 220°C). Palengvina plaukų džiovinimą ir formavimą. Lengvina jų iššukavimą, drėkina, saugo plaukus nuo šiaušimosi ir jų neapsunkina. Saugo nuo išsišakojusių. Suteikia plaukams šilko švelnumo ir žvilgesio.

Kérastase Genesis Essentials Set Plaukų priežiūros priemonių rinkinys

Kérastase Genesis Essentials Set Plaukų priežiūros priemonių rinkinys