MARIA NILA Valomasis galvos odos ir plaukų šampūnas – Purifying Cleanse Shampoo 350ml

31.00 

Jei jūsų plaukai neturi apimties, pageltę, kankina galvos odos niežulys ir, regis, galva niekuomet neatrodo švari – metas plaukų perkrovai. Purifying Cleanse Shampoo –  giliai valantis šampūnas, kuris gali papildyti jūsų įprastą plaukų plovimo rutiną, kai pajusite, kad galvos odai ir plaukams metas įkvėpti naujos gyvybės ir išvalyti nuo susikaupusių nešvarumų ir produktų likučių. Jei reguliariai naudojate Coils & Curls Co-Wash, labai svarbu kartkartėmis naudoti gilaus valymo priemonę, kad garbanos visada atrodytų nepriekaištingai.

Purifying Cleanse Shampoo šampūno sudėtyje yra trys pagrindiniai aktyvieji ingredientai, kurie valo, puoselėja ir suteikia švaros pojūtį. AHA rūgštys veikia kaip švelni šveičiamoji priemonė, kuri drėkina, atgaivina ir subalansuoja galvos odą, o alavijo ekstraktas padeda nuraminti sudirgusią ir niežinčią galvos odą ir suteikia ilgalaikį raminamąjį poveikį. Pipirmėčių ekstraktas pasižymi švelniu vėsinamuoju poveikiu ir suteikia gaivumo. Šio giliai valančio šampūno sudėtyje nėra sulfatų, parabenų ir silikonų.

Šampūnas yra gaivaus vaisių kvapo, kuriame juntamos abrikosų, persikų, muskuso ir frezijų natos. Kaip ir visi Maria Nila produktai, šis šampūnas yra 100 % veganiškas, nebandytas su gyvūnais, pagamintas Švedijoje ir supakuotas į pakuotę, kuri pagaminta kompensuojant poveikį aplinkai.

Jei įsigysite šį produktą, gausite 3 taškus kurie verti 3.00 !

Liko 2

Kategorija:
  • Giliai valantis šampūnas
  • Tinka visų tipų plaukams
  • Su AHA rūgštimis, alaviju ir pipirmėte
  • Be silikonų, sulfatų ir parabenų
  • 100% veganiškas ir nebandytas su gyvūnais
  • Kompensuojamas pakuočių CO2.

Naudojimas

1 ŽINGSNIS: Paskirstykite šampūną ant drėgnų plaukų ir švelniai įmasažuokite į plaukus ir galvos odą. Naudokite masažinį šepetį valomajam efektui sustiprinti.
2 ŽINGSNIS: Palikite 1 min. arba ilgiau, jei norite intensyvesnio valomojo efekto.
3 ŽINGSNIS: Išskalaukite ir toliau naudokite mėgiamą plaukų kaukę ar kondicionierių.

MARIA NILA Valomasis galvos odos ir plaukų šampūnas – Purifying Cleanse Shampoo 350ml

MARIA NILA Valomasis galvos odos ir plaukų šampūnas – Purifying Cleanse Shampoo 350ml