Kérastase Nutritive Essentials Set Plaukų priežiūros priemonių rinkinys

36.00 

Nutritive Discovery Holidays Set Plaukų priežiūros priemonių rinkinį sudaro:

– Nutritive Bain Satin Riche Shampoo Maitinamasis šampūnas labai sausiems plaukams 80ml. Maitinamasis šampūnas su pagrindinėmis maistinėmis medžiagomis labai sausiems plaukams su augaliniais baltymais ir niacinamidu. Maitinanti formulė, kuri giliai išvalo labai sausus plaukus ir suteikia jiems drėgmės bei komforto savo kreminėmis putomis nesukeldama trinties.

– Nutritive Lait Vital Conditioner Itin lengvas maitinamasis kondicionierius sausiems plaukams 75ml. Itin lengvas maitinamasis kondicionierius sausiems plaukams, nuo plonų iki vidutinio storio su augaliniai baltymai + niacinamidas. Galinga, bet lengva formulė, kuri įsiskverbia į plaukų pluoštą ir giliai drėkina bei uždaro katikules, kad ilgiau išlaikytų drėgmę.

– Nutritive Nectar Thermique Plaukus glotninantis pienelis plaukų džiovinimui 50ml. Plaukus glotninantis grožio pienelis plaukų džiovinimui sausiems plaukams, vidutinio storio ir storiems su augaliniai baltymai + niacinamidas. Šis maitinamasis, blizgesio suteikiantis pienelis efektyviai apsaugo plaukus nuo formavimo priemonių.

Rinkinys supakuotas dėžutėje.

Jei įsigysite šį produktą, gausite 3 taškus kurie verti 3.00 !

Liko 1

Kategorija:

Šampūnas. Tepkite ant drėgnų plaukų, įmasažuokite ir nuplaukite. Patekus į akis, nedelsiant jas gerai praplauti vandeniu.

Kondicionierius. Tepkite ant išplautų ir rankšluosčiu nusausintų plaukų. Įmasažuokite per visą ilgį iki galiukų. Palikite veikti 2-3 minutes. Kruopščiai nuplaukite. Patekus į akis, nedelsiant jas gerai praplauti vandeniu.

Pienelis. Tepkite dalimis per visą rankšluosčiu nusausintų drėgnų plaukų ilgį. Džiovinkite plaukus arba leiskite išdžiūti natūraliai. Nenuplaukite.

Kérastase Nutritive Essentials Set Plaukų priežiūros priemonių rinkinys

Kérastase Nutritive Essentials Set Plaukų priežiūros priemonių rinkinys