Tais laikais, kai plaukų priežiūra buvo tik higieninė procedūra, 1964 metais Kérastase  sukūrė išskirtinį plaukų puoselėjimą. Nuo to laiko šis prekės ženklas moterims ir vyrams siūlo geriausias profesionalias plaukų priežiūros priemones.

Kérastase visada buvo plaukų priežiūros pradininkė, pasiūliusi pirmąjį puoselėjamąjį šampūną, pirmąją puoselėjamąją galvos odos priežiūros priemonę, pirmąją puoselėjamąją kaukę ir pirmąjį puoselėjamąjį serumą.

Prekės ženklo DNR sudaro trys principai: PROFESIONALUMAS – PRABANGA – PUOSELĖJIMAS

Šie trys principai įkvepia viską, ką mes, Kérastase, darome, ir jais yra pagrįsta viskas, ką mes siūlome.

Bendradarbiaujame su geriausiais kirpėjais iš aukščiausios klasės salonų, kad kartu sukurtume geriausias formules, priemones ir profesionalias paslaugas, padedančias pasiekti nuostabių rezultatų.

Kuriame išskirtinius gaminius iš retų ir labai koncentruotų sudedamųjų dalių, kurios prasiskverbia giliai į plauko struktūrą ir puoselėja plaukus iš vidaus. Rezultatas – elastingi, stiprūs ir sveiki plaukai.

Atliekame specialias procedūras salonuose, pasitelkdami novatoriškus profesionalius metodus ir ritualus, kad plaukai būtų kuo labiau išpuoselėti ir visi jų poreikiai būtų patenkinti.

Fusio-Dose yra mūsų salono ženklas, revoliucinė profesionalų paslauga, kurią teikia mūsų talentingi kirpėjai. Tai keli priežiūros deriniai, skirti individualiai sukurtai procedūrai, užtikrinančiai greitą ir ilgalaikę plaukų transformaciją.

Mes sukūrėme vientisą trijų etapų procedūrą:  MAUDYMAS – PUOSELĖJIMAS – TEKSTŪROS GERINIMAS, kad kiekviena moteris galėtų mėgautis šia nuostabia patirtimi.  Kiekvieno unikalaus tipo plaukai puoselėjami kiekviename procedūros etape.

Mes ne tik plauname plaukus, mes juos maudome; mes ne tik puoselėjame plaukus, mes juos transformuojame; mes ne tik pašaliname šiaušimąsi, mes išnaudojame galimybes; mes visada rūpinsimės plaukais, nes tai daugiau nei plaukai, tai –  jūs.

Leave a comment