NASHI ARGAN DEEP INFUSION kaukė 150 ml

Drėkinamoji ir maitinamoji kaukė, praturtinta natūraliais, vertingais organinės kilmės elementais (argano ir sėmenų aliejais) tinka visų tipų pažeistiems ir silpniems plaukams stiprinti. Kaukė ilgam atstato plauko struktūrą, suteikia spindesio ir glotnumo, lengvina iššukavimą, saugo nuo neigiamo aplinkos poveikio bei neapsunkina plaukų.

Kategorija:

Nashi Argan Deep Infusion kaukę įsimylėsite akimirksniu! Kaukė giliai įsiskverbia į plaukus, jų neapsunkina, intensyviai maitina ir atkuria idealią plaukų struktūrą ir elastingumą. Galite naudoti kaukę kaip kondicionierių ir laikyti kelias minutes arba kaip gilaus poveikio atkuriamąją priemonę ir prailginti laiką iki 7 minučių. Atraskite ypatingą šios kaukės poveikį jau pirmojo naudojimo metu!

Rinkitės, jeigu:

  • turite silpnus ir sausus plaukus
  • Jūsų plaukai sunkiai iššukuojami ir pučiasi
  • ieškote priemonės, kuri pamaitintų Jūsų plaukus ir jų neapsunkintų
  • norite stipraus atkuriamojo poveikio ir profesionalaus efekto

Papildoma informacija

TŪRIS

150 ml

NAUDOJIMAS

Švelniai masažuodami tolygiai paskirstykite nedidelį kiekį kaukės ant drėgnų plaukų per visą jų ilgį, palaikykite 2–3 min. ir išskalaukite. Kad pasiektumėte geriausio plaukų struktūros atstatymo rezultato, prailginkite laikymo laiką 7 min. Parduodama tik profesionaliems salonams.

NASHI ARGAN DEEP INFUSION kaukė 150 ml

NASHI ARGAN DEEP INFUSION kaukė 150 ml